Slēpošanas-Biatlona kluba „CĒSIS” balvas izcīņa biatlonā

 

Šī gada 19. septembrī Cēsīs notika biatlona sacensības ar rolleriem. Mazsalacas godu tajās aizstāvēja Elizabete Slotiņa, kura aizvien vairāk iet sava brāļa Roberta Slotiņa pēdās. Elizabete Slotiņa šoreiz pārstāvēja Cēsu pilsētas sporta skolu. (CPSS) Sacensības pulcēja kopā 155 dalībniekus dažādās vecuma grupās. Elizabete Slotiņa startēja “D” grupā un veica 1,5 km distanci. Dalībnieki veica divas šautuves – viena guļus, otra stāvus. Par katru neprecīzu šāvienu tikai piešķirts sods 20 sekunžu apmērā.

Elizabete Slotiņa pirmo šautuvi veica nevainojami un tas 16 dalībnieču konkurencē ļāva cerēt uz augstvērtīgu rezultātu. Otro šautuvi Elizabete veica ar vienu nesašautu mērķi (no pieciem) un raitā solī devās uz finišu ar 20 sekunžu sodu. Finišu Elizabete sasniedza pēc 9 minūtēm un 18 sekundēm, kas ļāva izcīnīt augsto piekto vietu. Jāpiemin, ka tikai viena sekunde šķīra no ceturtās vietas. Par uzvarētāju “D” grupā kļuva Signe Miķelsone, kura arī pārstāvēja CPSS un viņas laiks bija 8 minūtes un 18 sekundes.

Elizabetes treneris, Ivars Slotiņš, pēc sacensībām bija gandarīts par paveikto darbu un uzrādīto rezultātu, bet atzina, ka jāstrādā un jācer uz citu mazsalaciešu vēlmi piedalīties biatlonā. Tas dotu papildus iekšējo konkurenci un ļautu augt gan fiziski, gan mentāli. Tāpat, treneris atzina, ka pietrūkst savas šautuves Mazsalacā, kura ļautu gan ietaupīt līdzekļus, gan dotu iespējas progresēt straujāk un sasniegt vēl atzīstamākus rezultātus biatlonā. Treneris nelielo aprakstu nobeidza ar vārdiem “Cerams, Elizabetes Slotiņas panākumi iedrošinās citus, jo slēpotāji Mazsalacā ir un biatlons dotu papildus iespējas. Paldies Mazsalacas novada domei par atbalstu tās iespēju robežās un ceram uz turpmāku sadarbību.”

Rezultāti:

MINISPRINTS 2 X 400 M MASU STARTS KROSS AR KOPĒJU STARTU BIATLONS UZ ROLLERIEM