RITEŅBRAUKŠANA

Trase

Trase tiek veidota tā, lai braucējiem būtu iespēja izbaudīt gan nelielas grūtības, gan ātrus nobraucienus. Trases garums ir mainīgs, bet parasti tās garums pārsniedz 12 km. Trases marsruts iet caur mežu,pļavām un parku, tādejādi gadu no gada trases konfigurācija mainās. Sadaļā pie “Trase” ir iespēja iepazīties gan ar iekšējās kārtības noteikumiem gan apskatīt trasi.

Biedrības Mazsalacas Aplis mērķis ir izveidot patstāvīgu trasi, kura sniegs iespējas aktīvi atpūsties un izbaudīt dabu. Pie tā šobrīd tiek strādāts kopā ar Mazsalacas Aplis atbalstītājiem un Mazsalacas Domi.

Pasākumi

Mazsalacas Aplis ir ikgadējs riteņbraukšanas kauss. Ik gadu kas pūlcē 350-400 riteņbraucējus dažādos vecumos. Sacensības ir paredzētas MTB cienītājiem, kuriem patīk sajust ātrumu ar sarežģītiem apstākļiem. Tai pat laikā Mazsalacas Aplis piedāvā iespēju bērniem izbaudīt sacensību prieku. Bērniem trase tiek sagatavota atsevišķi no galvenās trases. Tādejādi Mazsalacas Apli var uzskatīt par ģimenes pasākumu, jo par visiem būs padomāts un neviens tiks aizmirsts. Mazsalacas Aplis iepriecinās uzvarētājus ar vērtīgām balvām, un kā ierasts būs arī tradicionālā loterija.

Sadaļā “Galerijas” un “Rezūltāti” ir pieejami matereāli no iepriekšējo gadu pasākumiem.

Nākotne

Nākotnes vīzija ir piedāvāt ikvienam sportot gribētājam trasi, kurā varētu gan atpūsties gan trenēties. Biedrība Mazsalacas Aplis strādā pie pilna parka izveides. Parks piedāvās ne tikai trasi, bet arī inventāru nomu un tirdzniecību. Gala termiņš parka izveidei un pabeigšanai ir 2015. gada rudens.