SKOLA

Skolas izveide

Slēpošanas un rollerslēpošanas skolas izveide ir entuziastu un vietējo iedzīvotāju gala rezūltāts. Skolas dibinātājs un tās “tēvs” ir Ivars Slotiņš, kurš pats izgājis slēpošanas un biatlona dzirnavas, bet vēlāk tajas ievirzījis savu dēlu Robertu Slotiņu. Gadiem ejot un ik gadu veidojot slēpošanas trasi, radās ideja par skolas izveidi. Skolas izveidē ar enuziasmu vien nepietiek, tapēc liels Paldies jāsaka ne tikai Mazsalacas Domei, bet arī Mazsalacas Vidusskolai, jauno censoņu vecākiem un Mazsalacas iedzīvotājiem. Visi kopā esam radījuši vietu, kur jaunajiem sportot gribētājiem ir iespēja pilnveidoties un sasniegt augstus mērķus Latvijas čempionātos.

Skolas aktivitātes

Skola darbojas bez apstājas. Mums nav vasaras brīvdienas vai ziemas brīvdienas. Mums brīvdienas ir nodarbojoties ar sportu svaigā gaisā. Katru gadu tiek rīkotas nometnes, ar tām varat iepazīties sadaļā “Kalendārs”, tiek rīkotas sacensības un veiklības pārbaudījumi. Katru gadu piedalāmies Latvijas čempionātā, kur sasniedzam atzīstamus rezūltātus, kuri ļauj skatīties nākotnē ar pozitīvu smaidu. Pie skolas aktivitātēm būs pieskaitāma arī mūsu mājas lapa, kurā cilvēki varēs dalīties ar iespaidiem par un ap skolas darbību,mērķiem,novērtējumiem un sasniegumiem.

Nākotne

Slēpošanas skola ietilpst biedrības Mazsalacas Aplis sistēmā, un tāpat kā citi mūsu projekti,arī šim ir savi nākotnes plāni. Tiek strādāts pie tā, lai slēpotājiem būtu vieta kur trenēties un uzlabot rezūltāti. Tiek plānots izveidot slēpošanas trasi profesionālā līmenī, kura būs piemērota arī rollerslēpošanai un līdzīgām aktivitātēm. Pie nākotnes mērķiem pieskaitāms ir skolas paplašināšanas posms. Jauna inventāra iegāde un slēpošanas skolas ciešāka sadarbībā ar Mazsalacas vidusskolas mācību programmu.