SLĒPOŠANA

 

Trase

Trase tiek viedota, kad uzsnieg patstāvīgs sniegs un tiek uzturēta līdz sezonas beigām. Trese apvieno sevī gan stāvus kāpumus, gan ātrus nobraucienus. Jau vairāk kā divdesmit gadu pieredze mums palīdz sagatavot trasi augstā līmenī, lai slēpot gribētājiem ir pēc iespējas kvalitatīvāki apstākļi. Kopā ar sadarbības partneri X Centrs, tiek nodrošināti arī inventāra noma un sagatavošana ziemai. Trasi izmanto arī viens no Latvijas izlases jaunajiem slēpotājiem Roberts Slotiņš

Pasākumi

Ik gadu tiek rīkots Mazsalacas Aplis slēpošanā, sacensības ir gana populāras un viens no dalībniekiem ir bijušais Latvijas izlases biatlonists Ilmārs Bricis. Tas dod jaunajiem censoņiem sacensties ar cilvēku, kurš nesis Latvijas vārdu pasaulē. Tā pat kā riteņbraukšanas sacensības, arī slēpošanas posms piesaista lielu skaitu dalībnieku un to var apskatīt “Galerijas” un “Rezūltāti” sadaļās. Mazsalacas Apļa popularitāte ir veicinājusi slēpošanas pulciņa izveidi, kurā, gados jaunie censoņi, apgūst jaunas iemaņas un tās izmanto Latvijas čempionātā!

Nākotne

Slēpošanas trase ietilpst kopējos plānos ar parka izveidi. Trase būs ziemā gan ar mākslīgo gan dabīgo sniegu, bet vasarā sagatavots, lai varētu ar rollerslēpēm turpināt uzlabot iemaņas. Nākotnes plānos ietilpst ne tikai Latvijas čempionāta posma rīkošana distanču slēpošanā, bet arī biatlona šautuves izveide.