Pirmoreiz sacenšas uz rollerslēpēm

11. oktobrī Mazsalacas novada bērni un jaunieši piedalījās SBK “Cēsis” balvas izcīņā rollerslēpošanas un krosa stafetēs.

Setdienas rītā slēpošanas biatlona kompleksā Priekuļi bija pulcējušās 28 stafešu komandas no Cēsīm, Madonas, Inešiem, Mazsalacas un Rīgas lai cīnītos par SBK Cēsis balvām komandu stafešu sacensībās. Komandu stafetes Latvijas čempionātā notiek tikai reizi sezonā, tāpēc šī bija lieliska iespēja izmēģināt spēkus un salīdzināt tos ar citām komandām. Kā pastāstīja Mazsalacas vidusskolas sporta pulciņa vadītājs Ivars Slotiņš, šādās sacensībās mazsalacieši šogad startēja pirmo reizi. Pašiem uzstādījums bijis nepalikt pēdējā vietā, kas arī godam izpildīts, turklāt gūtas arī priekš pirmās reizes samērā ievērojamas vietas.

Rollerstafetē VS14 grupā (2000.-2002.g) 3×3,6km mazsalacieši – Marks Vāle, Jānis Ceriņš un Renāte Kārkliņa ierindojušies 7. vietā, bet komandu skrējienā (2km) draudzīgais trijnieks ierindojās 5. vietā.

 

VS 11 grupā (2003.-2004.g) 3x1km krosā un komandu skrējienā (1km) apvienotā Priekuļu un Mazsalacas komanda – Elizabete Slotiņa, Matīss Puķulauks un Matilde Sproģe abās disciplīnās ieguva 4. vietu.

Vēlam veiksmi arī nākamgad un lepojamies ar mazajiem censoņiem!

 

 Šeit pilna foto galerija!

 Rezūltāti!

Atbildēt