Latvijas čempionāts biatlonā Priekuļos

2016. gada 19. un 21. februārī, Priekuļu Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas čempionāts  biatlonā. Sacensības notika labi uzturētā trasē un 2,5 km garā aplī. Otrajā dienā laiks bija siltāks un tika mainīti trašu maršruti, lai nodrošinātu drošu slēpojumu sportistiem.

 

Sacensībās nepiedalījās Latvijas izlases vadošie sportisti, kuri gatavojas Pasaules čempionātam Oslo, kas notiks no 3. līdz 13. martam.

 

Otrajā dienā masu startā piedalījās arī biedrības “Mazsalacas Aplis” un Mazsalacas vidusskolas audzēkne Elizabete Slotiņa. Šajā reizē viņa pārstāvēja Cēsu Pilsētas Sporta Skolu (CPSS) un 12 dalībnieču konkurencē ierindojās 8. vietā. Kopējā distance bija 2 km un Elizabete trasi veica 8 minūtēs un 23.92 sekundēs, no uzvarētājas, Līvas Šahno, atpalikot par 1 minūti un 50.06 sekundes.

 

Šajās sacensībās galvenais uzsvars tika likts uz pieredzi un iespēju izmēģināt spēkus biatlonā. Patreiz Mazsalacā nav pilnvērtīgas iespējas trenēties biatlonā, jo nav šautuves. Šautuves neesamība ir iemesls, kāpēc Mazsalacu nepārstāv vairāk sportistu biatlona sacensībās. Izbraukāt līdz trasei, kurā ir šautuve ir gan finansiāli dārgs prieks, gan arī laikietilpīgs process. Tomēr, esam pateicīgi Mazsalacas novadam par atbalstu un CPSS par iespēju, kuras tiek nodrošinātas biedrības “Mazsalacas aplis” audzēkņiem. Tupināsim strādāt pie rezultātu uzlabošanas!

 

Rezultāti 

 

Atsauce: infoski.lv

Edgars Andrulis