“VEF Rīga” dāvina Mazsalacai basketbola grozus

23.jūlijā Mazsalacā pilsētas svētku ietvaros notiks divu brīvdabas basketbola grozu atklāšana. Grozi uzstādīti Latvijas Basketbola savienības (LBS) projekta ietvaros pēc basketbola kluba “VEF Rīga” iniciatīvas ciešās sadarbības ar biedrību “Mazsalacas Aplis” rezultātā. Iniciatīvas mērķis ir popularizēt basketbolu, nodrošinot tā pieejamību ikvienam.

Izmantojot daļu Eiropas čempionātā, kas pērn notika Rīgā, peļņas, LBS deva iespēju klubiem pašu izraudzītā vietā uzstādīt brīvi pieejamus brīvdabas basketbola grozus.

“VEF Rīga” padomes priekšsēdētājs, LBS valdes loceklis Edgars Jaunups: “Esam priecīgi dāvināt basketbola grozus tieši mazsalaciešiem, jo esam pārliecinājušies, ka šajā pilsētā dzīvo patiešām aktīvi, sportiski un dzīvespriecīgi cilvēki, kuri ne tikai novērtē dažādas tiem piedāvātās iespējas, bet arī paši piedalās pilsētas sporta un sabiedriskās dzīves organizēšanā. Liels paldies par atsaucību pilsētas domes priekšsēdētājam Harijam Rokpelnim un “Mazsalacas Aplis” pārstāvim Edgaram Andrulim par sadarbību.

“VEF Rīga” vairākas sezonas Latvijas Basketbola līgas spēles aizvadīja Latvijas reģionu pilsētās, kur ir laba basketbola infrastruktūra bet nav savas augstākajā līmenī spēlējošas basketbola komandas, un pārliecinājās par basketbola popularitāti katrā no tām. Mēs ceram, ka arī šis dāvinājums būs vēl viens pamudinājums starp visiem sporta veidiem tomēr izvēlēties tieši šo – spēlēt pašiem, just līdzi un atbalstīt.”

Jaunie basketbola grozi tiks uzstādīti Mazsalacas vidusskolas sporta laukumā un pilsētas tirgus laukumā.

 

Eiropas čempionāta basketbolā grupu turnīrā, kas pērn septembrī notika Rīgā, Latvijas valstsvienība izcīnīja 8.vietu. Pasākums kopumā Latvijas ekonomikā deva vairāk nekā 15,3 miljonus eiro, lieicināja LBS veikts pētījums.

 

 

Laila Spaliņa

“VEF Rīga” direktore